NAUJIENOS Bohnenkamp

22.07.2016
Pilnas produkcijos asortimentas – nuolat sandėlyje! STARCO Eastern Group tapus Bohnenkamp Group nare, ženkliai išsiplėtė mūsų bendrovės siūlomos produkcijos asortimentas.

31.05.2016
Traktorius Zetor Crystal 160 parodoje „KĄ PASĖSI... 2016“ buvo eksponuojamas su STARCO ratais Ypatingu naujojo traktoriaus Zetor Crystal dizaino elementu tapo raudoni ratai. Gamintojas ketina ateityje tokį dizainą įdiegti visoje produkcijos serijoje.

18.05.2016
BOHNENKAMPAG ir STARCO stiprina pagrindines savo verslo kryptis Bendrovės priėmė „stiprinimo strategijos“ sprendimą: BOHNENKAMPAG perima STARCO verslą antrinėje rinkoje, o STARCO perima BOHNENKAMPAG verslą tiekiant komplektuojančias dalis keleivinių automobilių priekabų gamintojams.

04.12.2015
STARCO kompanija informuoja apie SUMAŽINTAS KAINAS, kurios bus taikomos pramoninės ir kelių tiesimo technikos padangoms STARCO kompanija informuoja apie SUMAŽINTAS KAINAS, kurios bus taikomos pramoninės ir kelių tiesimo technikos (minipakrovėjų (tipo Bobcat), pramoninių traktorių, geiderių, ekskavatorių, ekskavatorių-krautuvų, pneumovolų, frontalinių krautuvų, uosto krautuvų, savivarčių ir kt.),  taip pat šakinių krautuvų pneumatinėms ir pilnos gumos padangoms.

02.12.2015
Bendrovė STARCO džiaugiasi, pradėjusi bendradarbiauti su žinoma padangų gamintoja AB Voltyre-Prom AB Voltyre-Prom - viena iš pirmaujančių ir dinamiškai augančių padangų gamybos įmonių. Šiuo metu įmonė gamina virš 100 modelių ir dydžių padangas, tačiau pagrindinė jos specializacijos kryptis - žemės ūkio ir pramoninės paskirties padangos.

22.11.2015
STARCO Eastern Group – didžiausių Latvijos žemės ūkio sektoriaus bendrovių dešimtuke Firmas.lv ir agentūros LETA parengtoje Latvijos įmonių 2015 metų apžvalgoje bendrovė STARCO Eastern Group pateko į didžiausių Latvijos žemės ūkio sektoriaus bendrovių dešimtuką.

27.10.2015
Sudvejinti ir specialios paskirties ratai STARCO GS tampa pasiekiami ranka Siekdama nuolat didinti savo produktų efektyvumą ir gerinti jų kokybę bei tobulinti užsakovų aptarnavimą, bendrovė STARCO Europe priėmė sprendimą perkelti STARCO GS ratų gamybą į savo pirmaujančią plieninių ratų gamyklą, veikiančią Beli Manastir mieste, Kroatijoje.

16.09.2015
Stiprūs vyrai renkasi STARCO 2015 metų rugsėjo 11 dieną 5vyko finalinis sportinio čempionato "Riga Sports Night 2015" etapas, kuriame dalyvavo galiūnai-megėjai.

07.09.2015
AKCIJA! Sumažintos kainos sekančioms žemės ūkiui skirtoms padangoms

25.08.2015
STARCO kombinuotieji surenkamieji ratlankiai Traktoriams skirtų ratlankių (toliau vadinamų tiesiog ratais) gamintojai paprastai apsiriboja dviejų tipų ratais.

15.06.2015
Naujiena! STARCO kliento programa STARCO kompanija savo darbo programoje pristato svarbius papildymus šių kategorijų klientams: DILERIAI Kompanijos, kurios parduoda, nuomoja, remontuoja  spec. techniką ir tiekia jai atsargines detales. GALUTINIAI VARTOTOJAI Žemės ūkio, pramoninės, kelių tiesimo ir kitos spec. technikos vartotojai.

08.06.2015
STARCO kompanija parodoje «Ka pasesi... 2015» 2015 m. kovo pabaigoje Aleksandro Stulginskio universitete, kuris randasi Kaune, vyko Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2015“. Tai dvidešimtoji pavasarinė ir iš viso keturiasdešimtoji paroda vykusi Universitete.

09.04.2015
STARCO Beli Manastir suteiktas CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" sertifikatas Džiaugiamės galėdami pranešti, kad plieninių ratlankių gamyklai STARCO Beli Manastir suteiktas CREDIT RATING CERTIFICATE OF EXCELLENCE "AAA" (gebėjimo užtikrinti AAA kokybės lygį) sertifikatas.  Tarptautinėje vertinimo skalėje ААА žymi aukščiausią reitingą bei itin aukštą gebėjimą laiku ir pilna apimtimi vykdyti prisiimtus įsipareigojimus.

11.03.2015
Sudvejintus ratus STARCO GS pasaulinėje parodoje SIMA 2015 rekomenduoja pirmaujantys traktorių gamintojai 2015 metų vasario 22 – 26 dienomis Prancūzijoje vyko paroda SIMA (Salon International de la Machine Agricole) – didžiausia tarptautinė žemės ūkio ir gyvulininkystės fermų mašinų paroda. Žemės ūkio mašinos buvo eksponuojamos 7 salėse,  ekspozicijos plotas siekė 27 000 m2. Čia galima buvo apžiūrėti traktorius, kombainus, prikabinamąją įrangą dirvai apdoroti, krautuvus ir kitą įrangą, būtiną moderniems gyvulininkystės ir žemdirbystės ūkiams. Tęsiant tradiciją, ir šiais metais daugelyje traktorių buvo sumontuotos sudvejintos sistemos STARCO GS (ankstesnis pavadinimas STARCO Schaad).

16.12.2014
STARCO plečia masyvinių padangų gamybą savo gamykloje Šri Lankoje Prieš trejus metus gamykla STARCO Šri Lanka pradėjo pramoninę masyvinių padangų gamybą. Atėjo metas plėsti ir modernizuoti gamybą. Apie iškilmingą ceremoniją, vykusią rudenį, pranešė žinomiausi specializuoti leidiniai. Tačiau jų skelbtuose straipsniuose buvo pastebėti netikslumai, todėl apie šį įvykį norėtumėme papasakoti dar kartą.

04.12.2014
STARCO Rytų grupė sertifikuota pagal ISO 9001:2008 standartą STARCO Rytų grupė buvo sėkmingai sertifikuota pagal ISO 9001:2008 standartą. SEG – tai valdančioji kompanija, kontroliuojanti STARCO veiklą, vykdomą septyniuose padaliniuose, veikiančiuose Rusijoje, o taip pat Minsko, Kijevo, Almatos, Rygos, Talino ir Vilniaus padaliniuose. SEG yra įsikūrusi Rygoje, Latvijoje.  

20.10.2014
Gamykloje, gaminančioje žinomą nealkoholinį gėrimą, padangos STARCO Tusker naudojamos japoniškam šakiniam krautuvui Nuotraukoje – besuodės padangos STARCO Tusker, gaminamos STARCO Lanka gamykloje. Tai yra „premium“ klasės padangos, kurias galima eksploatuoti „24/7“ (dvidešimt keturių valandų per parą, 7 dienų per savaitę) režimu, t. y. beveik be pertraukų. Žinoma, įsivaizduoti šakinį krautuvą, veikiantį ištisą parą ir be pertraukų, yra sudėtinga, tačiau pažymėtina, kad padangas galima eksploatuoti tris pamainas iš eilės.

08.09.2014
Lietuvoje sudvejinti STARCO-GS ratai sumontuoti traktoriuje Vasaros pabaigoje UAB STARCO  surengė pirkėjams praktinius STARCO-GS sudvejintų ratų montavimo mokymus. Šįkart mokymai vyko užsakovo ūkyje.  Mūsų kolega Egidijus sudvejintais ratais prekiauja jau ilgą laiką, o daba jo patirtį papildė ir praktiniai mokymai.

29.07.2014
HONDA Švedija keturračiams komplektuoti pasirinko ratų komplektą STARCO BIG FOOT STARCO turi ilgametę patirtį keturračių, o būtent keturračių padangų, ratų komplektų ir sudvejintų ratų komplektų, tiekimo rinkoje. Įmonė, kurios inžinieriai ištyrė įvairių keturračių modelių funkcinę paskirtį, džiaugiasi galėdama bendradarbiauti su žinomiausiais keturračių gamintojais ir tiekėjais.

10.07.2014
Pristatome naujas padangas keturračiams K592 Bear Claw Evo Pristatome naujas padangas keturračiams K592 Bear Claw Evo. Tai yra patobulinta populiaraus modelio K299 Bear Claw versija.


Новости 21 - 40 из 44
Начало | Пред. | 1 2 3 | След. | Конец