NAUJIENOS

31.05.2019
STARCO sudvejintų ratų dėka traktoriai Valtra tampa vis labiau unikalesni Maždaug prieš 30 metų Valtra traktorių gamintojas ėmėsi radikalių strateginių žingsnių, kad jų aukštos kokybės traktoriai pasaulyje taptų vienais iš labiausiai pritaikomų (adaptuotų konkretiems vartotojų poreikiams).

19.08.2016
Tobulėjame kartu su naujaisiais DEUTZ-FAHR traktoriais Kaip žinia, įmonė BKT yra pasiryžusi tobulėti kartu su savo partneriais. Ką gi tai reiškia? Tai reiškia, kad mes visada esame šalia ir atidžiai stebime jūsų poreikius. O juos išsiaiškinę stengiamės padaryti viską, kas įmanoma, kad jūs turėtumėte tinkamiausias padangas, padėsiančias gerinti jūsų veiklą.

14.07.2016
Pilnas pramoninių padangų BKT asortimentas – jau bendrovės STARCO sandėliuose Bendrovė STARCO praneša pradėjusi intensyviai bendradarbiauti su žinomo Indijos gamintojo – bendrovės BKT – pramoninių padangų padaliniu.

13.01.2016
Sudvejinti ratai STARCO GS sumontuoti traktoriuje John Deere 6150M Žemės ūkio technikos prekybos agentas surengė naujos prikabinamosios sėjamosios Amazone pristatymą. Sėjamoji buvo sumontuota naujo modelio 6150M John Deere traktoriuje.

21.09.2015
Kenda padangų, skirtų mini krautuvams, apžvalga Bendrovė STARCO turi didelę Kenda markės padangų mini krautuvams tiekimo patirtį. Netrukus sukaks 15 metų nuo šių padangų atsiradimo Lietuvos rinkoje. Kenda padangos įgijo vartotojų pasitikėjimą ir yra itin paklausios.

18.06.2015
Naujosios padangos Kenda K787 Equilibrium Išvertus iš anglų kalbos žodis „equilibrium“ reiškia „balansas, pusiausvyra, stabilumas“. Nuo šiol šis žodis reiškia ir naująsias Kenda padangas.

25.01.2015
Dar geresnės Deestone padangų keturračiams eksploatacinės savybės Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2015 metų sausio bendrovė Deestone pradeda įgyvendinti gamybinių priemonių, skirtų gerinti mūsų produktų eksploatacines savybes (o būtent mažinti keturračiams (ATV) skirtų padangų radialinio ir šoninio mušimo vertes) programą.

10.11.2014
Deestone: Laikas atsinaujinti Paskutinė, gauta iš Deeston, žinutė. Atėjo pokyčių metas, - paskelbė Deeston bendrovė. 2014 metais spalio mėnesį padangų kompanija atnaujino savo logotipą. Dabar jis - patrauklesnis. Atskleisim Jums dar vieną paslaptį. Kodėl šią paslaptį žino STARCO? Dėl pačios paprasčiausios priežasties – mes jau 20 metų palaikome draugiškus ryšius ir glaudžiai bendradarbiaujame su Deestone.

05.11.2014
Rekordas: sėjamoji Väderstad Tempo + traktorius Case IH Magnum 340 su sudvejintais ratais STARCO GS Nustatytas 24 valandų trukmės saulėgrąžų sėjimo, važiuojant maksimaliu 22 km/val. greičiu, rekordas. Rekordas priklauso 12-os eilių sėjamąjai Vaderstad Tempo ir traktoriui Case IH Magnum 340. Buvo užsėti 306 hektarai, priklausantys Agrotrade Commerce bendrovei. Buvo pakrauta 1100 kg sėklų. Lauko sėjos metu buvo taikoma 6250 sėklų/ 1 hektarui norma, sėklų sodinimo gylis - maždaug 5 cm. Vidutinis sėjos greitis - 19 km/h.

04.08.2014
Žinoma ašių gamintoja – įmonė FAD Assali – savo produktus ženklina STARCO logotipu Jau beveik 10 metų tiekiame ašis, pusašes ir stebules  mūsų užsakovams, t. y. žemės ūkio paskirties priekabų, priekabų komunalinei technikai, valtims, traktoriams, laistymo cisternų, prikabinamųjų cisternų, prikabinamųjų smėlio barstytuvų ir savivarčiams skirtų priekabų gamintojams.

24.03.2014
Traktoriams skirtas padangas galima montuoti automobiliuose-monstruose Bendrovės BKT Tires ir Feld Motor Sports® paskelbė, kad įmonė Balkrishna Industries Ltd. (BKT), stambi specialios paskirties padangų, padangų traktoriams, krautuvams, ekskavatoriams ir t. t. tiekėja, pasirašė ilgalaikį susitarimą dėl oficialios išskirtinės šou Monster Jam ir Monster Jam transporto priemonių parko sponsorystės.

11.02.2014
Puiki bendrovės Deestone naujiena: naujas populiariųjų padangų D314 dydis Rinkoje pripažinimą pelniusių padangų Deestone D314 šeimą papildė naujo - 18.4-26 - dydžio padangos. Diagonalinės konstrukcijos padangos D314 naudojamos ratiniams pramoniniams ir žemės ūkio traktoriams bei krautuviniams ekskavatoriams.

10.02.2014
Padangos K592 BEARCLAW EVO – naujos kartos padangos keturračiams Mes esame Bearclaw padangų, kurios ilgą laiką buvo pripažįstamos auksiniu ATV padangų standartu, evoliucijos liudininkai. Naujosios Bearclaw serijos padangos visų eksploatacinių savybių kartelę pakėlė dar aukščiau. Pažymėtina, kad padangų svoris nepasikeitė, o patvarumas nesumažėjo.