Dar geresnės Deestone padangų keturračiams eksploatacinės savybės

25.01.2015

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2015 metų sausio bendrovė Deestone pradeda įgyvendinti gamybinių priemonių, skirtų gerinti mūsų produktų eksploatacines savybes (o būtent mažinti keturračiams (ATV) skirtų padangų radialinio ir šoninio mušimo vertes) programą. Numatytos priemonės:

1. Dar griežtesnis detalių masės patikrinimas prieš surenkant padangą.

2. Leistinos sujungiamų detalių užlaidos dydžio apribojimas.

3. Papildomų lazerių naudojimas padangoms surinkti siekiant griežtesnės detalių pozicionavimo atitikties techninei dokumentacijai.

4. Karkaso ir protektoriaus detalių, dedamų ant staklių būgno surenkant padangas, įtempimo sumažinimas siekiant sumažinti padangų įtempimą.

5. Papildomi padangų surinkėjų mokymai.

Bekelės padangos keturračiams motociklams: Deestone D932 Bekelės padangos keturračiams motociklams: Deestone D936

Minėtoji programa yra tiesioginis STARCO įgyvendinamos kokybės ir glaudaus bendradarbiavimo su gamyklomis politikos rezultatas. Bendrovė įdėmiai stebi jos tiekiamų padangų eksploatavimo patirtį ir tiria galutinių naudotojų atsiliepimus ir pretenzijas.

Jau artimiausiu metu gamintojas ir tiekėjas galės pasiūlyti savo klientams dar tobulesnį produktą, nepaisant to, kad radialinio ir šoninio mušimo parametrų nereglamentuoja nė vienas nacionalinis ar tarptautinis standartas, galiojantis keturračių padangoms.

Nuoširdžiai dėkojame už jūsų pastabas ir pageidavimus, kurie padeda gerinti mūsų tiekiamų produktų kokybę, ir tikimės tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo.

Grįžti į sąrašą