Deestone: Laikas atsinaujinti

10.11.2014

Paskutinė, gauta iš Deeston, žinutė. Atėjo pokyčių metas, - paskelbė Deeston bendrovė. 2014 metais spalio mėnesį padangų kompanija atnaujino savo logotipą. Dabar jis - patrauklesnis.

Atskleisim Jums dar vieną paslaptį. Kodėl šią paslaptį žino STARCO? Dėl pačios paprasčiausios priežasties – mes jau 20 metų palaikome draugiškus ryšius ir glaudžiai bendradarbiaujame su Deestone.

DEESTONE

Ši bendrovė prieš 40 metų buvo įsteigta Tailande. Tailando Karalystė – viena iš trijų didžiausių pasaulio regionų, gaminančių naturalų kaučiuką. Bendrovės Deestone steigėjas, pastebėjęs, kad padangų pramonės sektoriuje pirmauja užsienio bendrovės, rimtai susimąstė apie galimybę įsteigti nuosavą šios srities įmonę. Apsispręsti padėjo tiesiog ranka pasiekiama gamybinė žaliava. Prabėgo dešimt metų. Bendrovė sutvirtėjo ir savarankiškai pradėjo diegti savas aukštos kokybės padangų gaminimo technologijas. Šiuo metu Deestone prekės ženklas yra gerai žinomas Europoje ir JAV.

Beje, ar žinote, kodėl bendrovė buvo pavadinta Deeston? Išvertus iš tajų kalbos, žodis „dee” reiškia „geras”. O žodis „stone” anglų kalboje reiškia „akmenį”. Pasak bendrovės steigėjo, šis žodžių junginys tiksliausiai apibūdina gaminamų padangų tvirtumą.  

Grįžti į sąrašą