Kenda padangų, skirtų mini krautuvams, apžvalga

21.09.2015

Bendrovė STARCO turi didelę Kenda markės padangų mini krautuvams tiekimo patirtį. Netrukus sukaks 15 metų nuo šių padangų atsiradimo Lietuvos rinkoje. Kenda padangos įgijo vartotojų pasitikėjimą ir yra itin paklausios.

Atėjo metas atnaujinti informaciją apie krautuvams su bortiniu pasisukimu skirtų padangų savybes ir asortimentą.

Kaip ir anksčiau, padangos gaminamos dviejų pagrindinių protektoriaus raštų: Power Grip |K395 ir Rock Grip |K601.

Kuo skiriasi šie protektoriaus raštai?

Power Grip | K395

Agresyvus raštas bet kuriam paviršiui
Tvirta šoninė briaunelė

Power Grip K395Power Grip K395

Padangos gaminamos 15-os dydžių. Tai gausus pasirinkimas, gausiausias iš tarpusavyje konkuruojančių markių.

Padangos Kenda K395 Power Grip specialiai suprojektuotos taip, kad atitiktų prioritetinius sukibimo reikalavimus. Padangos naudojamos įprastinės ir vidutinės apkrovos užduotims įveikti. Šių padangų eksploatavimo sąlygos gan sudėtingos, todėl galima teigti, kad padangos Kenda K395 Grip suteiks jums ”viską ir dar daugiau…”.

Padangos Kenda K395 „Bobcat“ tipo krautuvams yra su tvirta šonine briaunele, atsparia įplėšimams, abrazyviniam poveikiui ir pradūrimams. Padangoms gaminti naudojamas gumos mišinys užtikrina žemą padangų dilimą.

Visos šio modelio padangos, nepriklausomai nuo dydžio, yra su šoninės briaunelės apsauga, saugančia briaunelę nuo apgadinimo ir purvo kaupimosi briaunelės bei ratlankio lietimosi vietoje.

Gruntkibių konstrukcija yra daugialygė, kiekvienas gruntkibis yra sudarytas iš trijų elementų. Be to, padangų K395 Power Grip atsparumo dilimui savybės yra dar geresnės – jūs būsite maloniai nustebinti šių padangų eigumu.

Šių savybių kombinacija leido sukurti vienas geriausių mini krautuvams skirtų padangų pasaulyje. 
Power Grip K395

Rock Grip | K601

Puikūs rezultatai važiuojant kietu paviršiumi
Didesnis šoninių briaunelių patvarumas

Rock Grip K601Rock Grip K601

Kenda K601 Rock Grip modelio padangos mini krautuvams su bortiniu pasisukimu yra itin patvarios. Padangos naudojamos vidutinio sunkumo ir sudėtingiems darbams, kur būtinos išskirtinės atsparumo dilimui ir pradūrimams savybės.

Šio modelio padangų atveju su paviršiumi liečiasi didesnioji protektoriaus ploto dalis, todėl Kenda K601 Rock Grip padangas renkasi klientai, atliekantys statybos ir demontavimo darbus ar tiesiantys kelius. Šiuo atveju prioritetas teikiamas ne sukibimui, o ilgam eksploatavimo laikui prieš pasireiškiant dilimui. Žinoma, galingesnės padangos yra atsparesnės apgadinimams.

Kenda K601 padangų šoninė briaunelė yra dar tvirtesnė, todėl sėkmingai saugo nuo įplyšimų, smūgių, įbrėžimų, abrazyvinio poveikio. Gumos mišinys viršija visus lūkesčius ir yra itin atsparus dilimui.

Padangos apsaugotos šoninės briaunelės ir ratlankio perimetre, tad šis sprendimas padeda apsisaugoti nuo purvo patekimo.

Protektoriaus blokelių konstrukcija yra itin patvari. Be to, tarp sutvirtintų blokelių yra stabilizuojantys standinamieji elementai. Dėl visų šių savybių ir dėl to, kad blokelių pasislinkimas yra minimizuotas, Kenda K601 Rock Grip padangos tarnauja ilgiau.

Rock Grip K601

Grįžti į sąrašą