STARCO sudvejintų ratų dėka traktoriai Valtra tampa vis labiau unikalesni

31.05.2019

STARCO

Maždaug prieš 30 metų Valtra traktorių gamintojas ėmėsi radikalių strateginių žingsnių, kad jų aukštos kokybės traktoriai pasaulyje taptų vienais iš labiausiai pritaikomų (adaptuotų konkretiems vartotojų poreikiams). Kiekvienas Valtra traktorius - unikalus, o trečdalis traktorių išrieda iš Unlimited dirbtuvių. Nuo šiol Suomijoje galutiniai vartotojai, pirkdami naują AGCO Finland traktorių, kaip priedą prie traktoriaus komplektacijos oficialiai gali pasirinkti STARCO sudvejintus ratus.

STARCO sudvejintų ratų testavimas Valtra traktoriumi. Nuotraukos iš oficialios STARCO svetainės

STARCO sudvejintų ratų testavimas Valtra traktoriumi. 
Nuotraukos iš oficialios STARCO svetainės.

Pernai Suomijos žemės ūkio parodoje „Maatalous Konemessut“ Valtra pristatė savo naują traktorių su sumontuotais STARCO sudvejintais ratais. 2019 m. gegužės mėn. pirmasis STARCO sudvejintų ratų rinkinys buvo paruoštas pardavimui ir pristatytas į Suomijos AGCO.

„Labai džiaugiamės, galėdami bendradarbiauti su STARCO sudvejintų ratų srityje, ir šiuo metu šiame segmente esame pasiruošę savo klientams pasiūlyti jau paruoštus sprendimus“, - sako „Valtra Inc“ marketingo vadovas Jari Luom-aho.

Traktoriai Valtra garsėja savo patikimumu, universalumu, ilgaamžiškumu ir suomiška kilme. Kiekvienas traktorius specialiai adaptuotas individualiems kliento poreikiams ir pagamintas taip, kad išliktų darbingas pačiomis atšiauriausiomis klimato ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis. Šiandiena Valtra – vienas iš AGCO brendų, šalia Fendt ir Massey Ferguson.

Užsakymo traktoriaus Valtra metu klientai komplektacijoje gali individualiai pasirinkti įvairias papildomas priemones, atitinkančias jų poreikius. Tai gali būti, pavyzdžiui, speciali įranga durpėms, priešgaisrinės sistemoms, padangų modeliai ir brendai, traktoriaus spalva ir kt.

„Gauname daug užsakymų dėl aukštos kokybės sudvejintų ratų, kuriuos patvirtino gamykla, todėl džiaugiamės galėdami suteikti šią galimybę mūsų klientams“, - sako Jari Luom-aho.

STARCO sudvejintų ratų atsiradimas ilgame papildomos įrangos sąraše, iš kurio galutinis vartotojas turi galimybę pasirinkti konfigūruodamas ir projektuodamas savo traktorių, yra unikalus. Šiuo metu STARCO sudvejinti ratai yra prieinami Suomijoje ir juos siūlo AGCO Finland.

Bendro produkto kūrime, startavusio 2018 m. pradžioje, dalyvavo „Valtra Unlimited“, AGCO Finland ir STARCO studijos. Šiandien sudvejinti ratai, kurie buvo gerai įvertinti praėjusių metų parodoje, yra prieinami Suomijos galutiniams vartotojams.

„Buvo malonu klausytis pokalbių tarp išbandžiusio sudvejintus ratus ūkininko ir kitų ūkininkų. Jie turi fantastišką praktinę patirtį, leidžiančią jiems pasakyti: „Mums to reikia!“. “Tai įtikina mus, kad Valtra klientai šį produktą priims teigiamai“, - sakė STARCO Nordic pardavimų vadybininkas Pasi Pietikäinen.

STARCO užima tvirtas pozicijas ir turi filialus pasiekiančiose Valtra rinkose Sudvejintus ratus pirmiausia išbandys Suomijos galutiniai vartotojai. 2018 m. Valtra pagamino apie 9000 traktorių, iš kurių trečdalis išvažiavo iš „Unlimited“ studijos.


Bohnenkamp kompanija – oficialus STARCO platintojas. 

Grįžti į sąrašą