Žinoma ašių gamintoja – įmonė FAD Assali – savo produktus ženklina STARCO logotipu

04.08.2014

Žinoma ašių gamintoja – įmonė FAD Assali – savo produktus ženklina STARCO logotipu

FAD STARCO

Jau beveik 10 metų tiekiame ašis, pusašes ir stebules mūsų užsakovams, t. y. žemės ūkio paskirties priekabų, priekabų komunalinei technikai, valtims, traktoriams, laistymo cisternų, prikabinamųjų cisternų, prikabinamųjų smėlio barstytuvų ir savivarčiams skirtų priekabų gamintojams.

Vykdant partnerystės sutartį, pasirašytą tarp žinomos Italijos ašių gamintojos – įmonės FAD Assali – ir įmonės STARCO, visa produkcija, kurią įmonė FAD Assali gamina įmonės STARCO užsakymu, bus tiekiama su gaubtais, ant kurių puikuosis ne tik gamintojos, bet ir STARCO logotipas.

Tai leis pagerinti prekės ženklų žinomumą tarp vartotojų. Kadangi įmonė STARCO siekia tiekti pilnutinius sprendimus, užsakovas turės galimybę užsisakyti ašį su STARCO logotipu, ant kurios bus sumontuotas plieninis STARCO ratlankis ir STARCO padanga.

FAD STARCO LT

Tai yra itin patogu. Priekabos gamintojui tereikia pagaminti rėmą, bunkerį, cisterną, juos nudažyti ir surinkti priekabą. Ašimis, ratais ir padangomis pasirūpinsime mes. STARCO gaminama ir tiekiama produkcija yra europinės kokybės, visos prekės yra sertifikuotos, tad priekabų gamintojui nekils rūpesčių dėl pilnai sukomplektuoto gaminio sertifikavimo.

Įmonė FAD Assali yra pasaulyje žinoma ašių gamintoja. Įmonė turi užsakovų 50-yje pasaulio šalių, o jos padaliniai veikia Italijoje ir Vokietijoje. Kasmet pagaminama virš 500 tūkst. ašių ir stebulių. Gamyba yra grindžiama inovaciniais produktais ir našiu įmonės inžinierių ir konstruktorių padalinio darbu. Kurdama gaminius, įmonė taiko baigtinių elementų metodą. Įmonės FAD Assali tiekiamų produktų dalis bendroje ašių žemės ūkio paskirties priekaboms rinkoje nuolat auga.

Prireikus ašių, pusašių, ratų ir ratlankių, Jums tereikia kreiptis į UAB STARCO. 

Grįžti į sąrašą