Pneumatinės padangos šakiniams krautuvams

Daugiausia tiekiame BKT, Deestone ir Kenda markių padangas šakiniams krautuvams. Padangos Deestone priskiriamos vadinamosioms biudžetinėms. Terminas „biudžetinės padangos“ nereiškia prastesnės šių padangų kokybės, priešingai, šių padangų konstrukcija yra patikima ir tvirta, o gumos mišinys leidžia užtikrinti geras padangų sukibimo ir atsparumo nusidėvėjimui savybes (kai padangos eksploatuojamos viena pamaina). Padangos Kenda yra pagerintų eksploatacinių savybių – jų konstrukcija ir gumos mišinio sudėtis leidžia eksploatuoti padangas ištisą parą.

Kokias padangas pasirinkti, sprendžia užsakovas. Bendrovė Bohnenkamp visais atvejais suteikia rašytines tiekiamos produkcijos kokybės garantijas (žinoma, su sąlyga, kad naudotojas eksploatuoja padangas kartu su techniškai tvarkingu šakiniu krautuvu, stebį slėgį padangose ir neviršija padangų keliamosios galios normų).

Jeigu prie pneumatinės padangos yra pridedama pneumatinė kamera ir ratlankio juosta, toks komplektas yra vadinamas padangos komplektu.