Padangos keturračiams motociklams

Bekelės padangos keturračiams motociklams

Tai – pačios populiariausios keturračių motociklų padangos. Nauji bekelės keturračiai motociklai parduodami su taip vadinamomis „gamyklinėmis“ padangomis, kurios paprastai netenkina savininkų poreikių. Šių padangų išorinis skersmuo paprastai sudaro 25 colius (63,5 cm) ir yra „be jokio“ protektoriaus. Žinoma, tam tikras protektoriaus raštas yra, tačiau keturračio motociklo gamintojas siekia, kad protektorius būtų universalus, tinkamas važiuoti ir bekele, ir keliu... Toks universalumas patinka ne visiems, todėl daugelis įsigiję keturratį motociklą nori tuoj pat pakeisti padangas.

Kokie galimi tokio keitimo variantai? Pirmasis – pasilikti 25 col. padangas, tačiau pasirinkti specializuotą, bekelei pritaikytą protektoriaus raštą. Tai tikrai padidins kitaip nepatobulinto keturračio motociklo gebėjimą važiuoti bekele. Dar veiksmingiau – sumontuoti 26 col. (66 cm) padangas. Su tokiomis padangomis keturratis motociklas atrodo visu tūkstančiu doleriu gražesnis, jau nekalbant apie išaugusį funkcionalumą. Siūlomi padangų variantai: „Kenda K299“, „K592 BEARCLAW EVO“, „Deestone D-932“ ir „D-936 Deestone“.

Jei kalbėtume apie kitą etapą, tai būtų 27 colių (68,6 cm) skersmens keturračių motociklų padangos. Tokių motociklų savininkai paprastai atlieka ir tam tikrą pakabos puošybą, keturračiame motocikle įtaiso suktuvus, navigaciją ir kitokius „žaisliukus suaugusiesiems“. Tokia transporto priemonė jau tinkamai paruošta bekelės šturmui. Kraštutinių pažiūrų keturračių motociklų savininkai, kurie paprastai dalyvauja bekelės varžybose, eina iki galo – t. y. savo galingus motociklus aprūpina didžiausiais leidžiamais ratais, net 28 colių (71,1 cm) skersmens. Jie taip pat gerokai pertvarko ir savo „monstro“ važiuoklę. Tokio ekstremalaus pertvarkymo pavyzdį galite peržiūrėti, spustelėję čia. Galimi modeliai: „K592 BEARCLAW EVO“, „Deestone D-932“ ir „D-936 Deestone“.

Keturračių motociklų padangos važiavimui keliais

Siekdami paprastumo į važiavimui keliais skirtų padangų kategoriją įtraukėme padangas lygesniu protektoriumi, skirtas važiavimui keliais su kieta danga, ir sportines keturračių motociklų padangas. Jų ne tiek daug. Šios padangos geriausiai tarnaus tik važiuojant asfaltuotais keliais bei keliais su betonine ir pagerinta tvirta grunto danga. Deja, važiuoti viešaisiais keliais leidžiama ne visiems keturračiams. Dauguma keturračių motociklų laikomi motorinėmis transporto priemonėmis, skirtomis važinėti ne viešaisiais keliais. 

Radialinės keturračių motociklų padangos

Taip, gaminamos ir parduodamos keturračiams motociklams skirtos „STARCO“ radialinės padangos. Jos ne tokios populiarios dėl dviejų priežasčių. Pirma, šias padangas sunkiau pagaminti, todėl jos brangesnės. Antra, šių padangų raštas skirtas važiavimui keliais, o mūsų klientai retai „laksto“ keliais su savo keturračiais motociklais, tad ir radialinės padangos ne tokios paklausios.