Minikrautuvų padangos

 

Minikrautuvų padangos

Minikrautuvai su ratine važiuokle, kurie gali pasisukti į šoną, dar vadinami savivarčiais (dumperiais). Tai našios, daugiafunkcinės ir kompaktiškos darbinės mašinos. Puikų manevringumą ribotomis sąlygomis užtikrina aktyvus minikrautuvų ratų naudojimas.

Kompaktiški krautuvai sklandžiai dirba bet kokiomis klimato sąlygomis. „Bobcat“ tipo krautuvų unikalumą lemia tai, kad galima sumontuoti apie 100 įvairių pagalbinių reikmenų, su kuriais krautuvą galima naudoti kaip betono siurblį, šienapjovę, buldozerį, vibracinį volą, greiderį ir t. t.

„Bobcat“ tipo ratiniai krautuvai gali būti naudojami patalpose ir požeminiuose objektuose. „Bobcat“ minikrautuvų padangos turi būti pritaikytos darbui labai sudėtingomis sąlygomis: ant minkštos žemės, uolėto grunto, asfalto, betono dangos. Krautuvo savybė suktis aplink savo ašį labai apkrauna padangos karkasą. Galingas variklis gali prasukti ratą. Taigi aukštos kokybės „Bobcat“ padangos turi pasižymėti didele keliamąja galia, elastingumu, patvarumu, geru sukibimu su paviršiumi bei dideliu atsparumu pjūviams ir pradūrimams.

Nedidelių savaeigių savivarčių padangos

Savaeigiai savivarčiai (dumperiai) naudojami nedidelio kiekio žemės ar smėlio vežimui. Savaeigiai savivarčiai naudojami kelių statyboje, žemės kasimo darbams, kasinių zonose ir tunelių statyboje. Šiuose savivarčiuose sumontuota ratinė važiuoklė su plačiomis padangomis.