Sunkvežimių padangų parinkimo kriterijai

Protektoriaus piešinys. Vairuojamajai ašiai: modelis su giliais išilginiais grioveliais, pagerinančiais reagavimą į posūkius. Varantiesiems ratams: su dideliais blokais ir tarpusavyje susikertančiais grioveliais. Jie suteikia gerą startavimo ir stabdymo dinamiką. Yra universalūs modeliai, tinkantys visų tipų ašims.

Konstrukcija. Diagonalinės padangos pasižymi gebėjimu atlaikyti dideles apkrovas, todėl dažniausiai jos montuojamos ant specialiosios technikos ašių. Radialinės - idealiai pritaikytos eismui greitkeliuose.

Dydžiai ir keliamoji galia. Rodikliai turi tiksliai atitikti sunkvežimio gamintojo reikalavimus.

Sunkvežimių padangos Deestone: asortimentas

Padangos pervežimams regionuose
Universalios (tinkančios visiems sezonams) regioniniams pervežimams
Padangos pervežimams magistralėse
Padangos mišriai kelio dangai
Padangos bekelei (OTR)
Padangos pervežimams mieste

Diskai sunkvežimiams

Bohnenkamp kompanijos sandėlyje taip pat yra platus sunkvežimių diskų asortimentas.

Apie Deestone:

Kompanija buvo įkurta 1977 metais Tailande. Per tą laiką Deestone iš smulkaus kamerų ir padangų dviračiams gamintojo užaugo ir tapo didžiausiu padangų tiekėju. Deestone produkcija - tai europietiškas dizainas ir gamybos technologija. Produktai atitinka visus amerikietiškus ir tarptautinius standartus. Deestone siūlo aukščiausią kokybę už nuostabiai prieinamą kainą.

DEESTONE

Savo šalyje didžiausia korporacija turi penkias gamyklas ir dukterines įmones, kurių bendra investicija - apie 200 milijonų eurų. Bendrovėje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o visoje šalyje ji turi daugiau nei 600 dilerių. Bendrovė eksportuoja savo gaminius į daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Deestone siūlo platų produktų asortimentą, įskaitant motociklų padangas, sunkvežimių padangas, dviračių padangas ir padangas žemės ūkio, pramonės ir kitai specialiai technikai.

Detaliau su DEESTONE padangų specifikacijos techninėmis charakteristikomis susipažinti galite kataloge.

Mūsų pardavimų komanda padės išsirinkti tinkamiausias padangas.