Padangos ir ratlankiai skirti sunkvežimiams

 

Windpower padangos gaminamos vienoje iš moderniausių valstybinės įmonės China National Chemical Corporation gamyklų.

Gamyba atitinka visus griežtus aplinkosaugos ir saugos reikalavimų standartus. Per metus pagaminama apie 5 mln padangų sunkvežimiams. Tai viena didžiausių gamyklų Kinijoje.

Windpower ženklas – tai kokybės ir patikimumo, mus supančios aplinkos tausojimo ir ekonominio efektyvumo simbolis.

Windpower  padangas sunkvežimiams tiekia ir pristato STARCO SEG (įeina į Bohnenkamp Group sudėtį). Lietuvoje padangas sunkvežimiams platina STARCO SEG padalinys: STARCO UAB.

Mes užtikriname užsakovui produkcijos asortimentą sandėlyje, greitą pakrovimą ir pristatymą.Padangu katalogas

Kokybė

Windpower ženklo padangos gaminamos laikantis produkcijos kokybės standartų, saugumo vartotojui ir aplinkai normų.


Kasmet moksliniams tyrimams ir produkcijos tobulinimui skiriama daugiau nei 1,5M eur. Kokybės patikrinimas ir patvarumo testas – tai standartinė procedūra.

„Žalia“ padanga

Windpower ženklo padangos suteikia galimybę saugoti mus supančią aplinką. Naudojami išteklius tausojantys sertifikuoti gamybos metodai. Viso to rezultatas: eksploatacinės Windpower ženklo padangų savybės suteikia galimybę prisidėti prie aplinkos tausojimo. Tai mes ir vadiname „Žalia“ padanga.

Windpower protektoriaus piešinys buvo optimizuotas siekiant sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, o tai sumažina ir kuro sąnaudas. Windpower padangos gali būti restauruojamos ne vieną kartą – antrinė padangų eksploatacija gali būti pakankamai ilgalaikė. Tai irgi sumažina naštą mus supančiai aplinkai.

Windpower guma sertifikuota pagal REACH standartus.

Padangų restauravimas

Windpower sunkvežimių padangų karkasai yra aukštos kokybės ir gali būti 100% restauruojami.  Padangos gali būti restauruojamos pakartotinai.

Susidėvėjusių padangų restauravimas turėtų būti atliekamas modernia įranga, remiantis šiuolaikiniais diagnostikos ir gamybos metodais. Tai užtikrina maksimalią trukmę ir visiškai patikimą restauruotų padangų eksploataciją.

Padangų Windpower  pristatymas


Windpower padangų platinimas vykdomas tiek savarankiškai, tiek per prekybos agentų tinklą ir sunkvežimius aptarnaujančius autoservisus. Mes pasisakome už bendradarbiavimą su prekybos agentais.

Ne mažiaus svarbus ir šios aukštos kokybės produkcijos asortimentas. Centrinis firmos Bohnenkamp AG sandėlis yra 85000 kv.m.

Centrinis SEG sandėlis – 7500 kv.m. Dideli mūsų sandėlių plotai užtikrina pirkėjui reikiamą prekių asortimento kiekį gauti laiku.

Prekių asortimentas


Windpower padangų sunkvežimiams asortimentas:

•          Priekinės ašies padangos
•          Padangos varomąjai ašiai
•          Padangos priekaboms ir puspriekabėms
•          Padangos Megatrailer priekaboms
•          Universalios padangos, tinkančios visoms ašims
•          Padangos lengviems sunkvežimiams ir furgonams

Informaciją apie išsamią Windpower padangų charakteristiką galima rasti kataloguose.

Mūsų pardavimų padaliniai padės išsirinkti tinkamas padangas.