Bohnenkamp kliento standartas

Bohnenkamp kliento standartas

VIENA ŠALIS – VIENA KAINA

Dirbame visur ir visiems

Nesvarbu kokiam regione ir kokiu atstumu klientas nuo mūsų sandėlių – prekių kaina nesikeičia. Skiriasi tik kiekvienai klientų kategorijai priskirtas kainų lygis.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Vežame kiekvieną užsakymą

Nepriklausomai nuo pirkimo sumos ir vienetų skaičiaus (nuo 1 vnt.) – Bohnenkamp pas mus Jūsų įsigytas prekes iki transporto įmonės terminalo arba kliento sandėlio pristatys nemokamai.

PIRMIAUSIAI KEIČIAME – VĖLIAU AIŠKINAMĖS

Technika be prastovų

Bohnenkamp prie standartinės gamintojo garantijos suteikia papildomą garantiją. Padanga išėjo iš rikiuotės? Pirmiausia ją pakeisime, o vėliau ieškosime defekto atsiradimo priežasties. Skundo nagrinėjimo metu Jūsų technika nepatirs prastovų.

PADĖSIME PARDUOTI

Jei prekės neprireikė – grąžinkite mums. Mes padėsime parduoti

Jei per 3 mėnesius Bohnenkamp (pagal išankstinį  arba atidėtą mokėjimą) įsigyta prekė nerado savo pirkėjo – Jūs galite prekę grąžinti mums, o mes Jums grąžinsime pinigus. Grąžinimas vykdomas pirkėjo sąskaita ir tik tuo atveju, jei įsigyta prekė nemontuota, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinimas netaikomas prekėms, pagamintoms ar užsakytoms pagal individualų kliento užsakymą, taip pat sąmoningai įsigytoms su defektais prekėms.

VISADA VISKAS PASIEKIAMA

Jeigu kažko nebėra – sumokėsime Jums už laukimą

Jei sandėlyje šiuo metu iš mūsų pagrindinio asortimento nėra kokios nors prekės, mes maksimaliai operatyviai atvešime ją iš centrinio sandėlio arba gamyklos ir, jeigu Jūs sutinkate pateikti užsakymą ir palaukti, suteiksime Jums "laukimo nuolaidą".

PADANGŲ AKADEMIJA

Žinios – jėga

Jei Jūs ar Jūsų klientas nori sužinoti daugiau apie padangas – mūsų Padangų Akademija padės Jums tapti padangų ekspertu.

Palikite prašymą mūsų darbuotojams – mes su Jumis susisieksime ir aptarsime Jums tinkamą mokymo metodą ir laiką.

PADANGŲ UTILIZAVIMAS

Saugokime gamtą

Bohnenkamp siūlo NEMOKAMĄ padangų atliekų surinkimo, išvežimo ir utilizavimo organizavimo paslaugą.