Partneriai

Mūsų partneriai

Bendrovė Bohnenkamp yra oficialus atstovas firmų
BKT

Padangų gamybos įmonė Balkrishna Industries Ltd. (BKT) yra įsikūrusi Indijoje. Įmonių grupė BKT siūlo gausų ir nuolat papildomą bekelės padangų, specialiai sukurtų žemės ūkio, pramoninei, žemės kasimo ir kalnakasybos, didesnio pravažumo ir sodo technikai, asortimentą.

Kenda Rubber Industrial Company yra Taivano padangų gamintoja. Bendrovė įsteigta 1962 metais. Gamybos įmonės veikia Taivane, žemyninėje Kinijoje, Vietname ir Indonezijoje. Bendrovė Kenda yra viena pirmaujančių automobilių, motociklų, keturračių, dviračių, neįgaliųjų vežimėlių, golfo automobilių ir vejų priežiūros technikos, priekabų, krautuvų ir žemės ūkio mašinų  padangų gamybos įmonių pasaulyje.

Bendrovė Deestone yra Tailando padangų gamintoja, įsikūrusi centrinėje Tailando dalyje. Bendrovės padangų gamykla yra didžiausia šalyje. Be to, bendrovė turi penkias gamyklas ir antrines įmones Samut Sakone ir Nakon Fanome. Bendrovė Deestone gamina padangas motociklams, krovininei technikai, dviračiams, žemės ūkio mašinoms, taip pat radialines ir kitas padangas.

Bendrovė tiekia padangas sandėlių ir pramoninei technikai, šakiniams ir frontaliniams krautuvams, kelių tiesimo, miškų ir žemės ūkio technikai.

Nexen Tire Corporation  - производитель шин со штаб-квартирой в Янсане, провинция Южный Кёнсан и Сеуле в Южной Корее. Основана в 1942 году под как Heung-A Tire Company. Название компании находит свое отражение в ее маркетинговом подзаголовке «Next Century Tire». В компании работает более 2000 человек, и в настоящее время она экспортирует свою продукцию в 120 стран мира.

Italijos bendrovė FAD ASSALI veikia žemės ūkio ir pramoninės technikos rinkoje ir gamina priekaboms ir kitai technikai skirtas ašis, stebules ir pakabas.

Турецкая компания JANTSA образована в 1977 году и является одним из крупнейших европейских производителей стальных дисков для коммерческой, промышленной и сельскохозяйственной техники. Производится 300 типоразмеров более чем 7000 различных конструкций. JANTSA поставляет свою продукцию наиболее уважаемым OEM-клиентам и на вторичный рынок, при этом 80% продукции экспортируется в 85 стран мира.