Sertifikatai

Sertifikatai

Sertifikavimo įstaiga Swiss TS Technical Services AG patvirtina, kad įmonė Gebrüder Schaad AG įdiegė ir taiko valdymo sistemą sudvejintiems ratams, greito prijungimo sistemoms, fiksavimo sistemoms, specialios paskirties ratams, ratlankių tempimo įtaisams, dažyti elektrolizinio nusodinimo metodu skirtiems įtaisams ir montavimo įtaisams projektuoti, gaminti, montuoti ir serviso paslaugoms teikti pagal ISO 9001:2008 Kokybės vadybos registracija.

Įmonė BOHNENKAMP – padangų, kamerų, ratlankių ir pilnai sukomplektuotų ratų žemės ūkio, pramoninei ir kitai specialios paskirties technikai teikėja – pripažinta atitinkančia vadybos sistemų standarto ISO 9001:2008 reikalavimus.

Vadybos sistema pgl. EN ISO 9001 : 2008 Vadybos sistema pgl. EN ISO 14001 : 2004.

Vadovaujantis TÜV NORD CERT procedūromis patvirtinama, kad įmonė STARCO Beli Manastir d.o.o. taiko vadybos sistemą pagal pirmiau minėtus standartus šiose veiklos srityse: plieninių ratlankių ir dalių gamyba.

Sertifikavimo įstaiga TÜV SÜD patvirtina, kad įmonė STARCO Huanmei įdiegė ir taiko vadybos sistemą plieniniams ratlankiams gaminti ir platinti pgl. ISO 9001:2008.

Atstovavimo sertifikatai