Straipsniai

27.08.2023
Informacija apie sudvejintus ratus, sudvejinimo sistemas, naudojimo galimybes, montavimo instrukcijos
21.08.2023
Gausus BKT produktų asortimentas reiškia ne tik lengvesnį ir komfortiškesnį šienapjūtės sezoną, bet ir leidžia ūkininkams nuolat kelti našumą
17.07.2023
Arvinds Podars (Arvind Poddar), Balkrishna Industries Ltd. valdes priekšsēdētājs un rīkotājdirektors.
15.05.2023
Klimato kaitos problema išryškino ekologinio ūkininkavimo svarbą. Atsakydami į šį poreikį, žemės ūkio technikos gamintojai pateikė pažangių žemės ūkio technikos mašinų pasiūlymų. Tai lėmė aukštosiomis technologijomis pagrįstų mašinų paklausos augimą. Būtent tokius produktus siūlo bendrovė BKT, ištikima tausojančius dirvos dirbimo metodus taikančių žemės ūkio bendrovių partnerė.
14.03.2023
BKT plečia strateginiu požiūriu svarbiausią gamyklą ir pristato savo verslo planą — iki 2026 metų pasiekti dviejų milijardų dolerių apyvartą ir bendrą 600 000 metrinių tonų per metus siekiančią gamybos apimtį
02.03.2023
(iki 55 proc.) didesnė keliamoji geba ir didelis kontakto su paviršiumi plotas: CFO simboliu pažymėtos padangos leidžia ūkininkams dirbti našiau ir nekenkti dirvai
01.02.2023
Perėjimas prie elektrinio mobilumo — tai stabili, visuose segmentuose stebima, tendencija. Bendrovė BKT siūlo aukštosiomis technologijomis paremtas padangas elektromobiliams. Nuo šiol specialiai transporto priemonėms su elektriniu varikliu skirtus gaminius galima atpažinti iš logotipo E-READY. „Esame pasiruošę“ - tokią aiškią žinutę rinkai siunčia šis logotipas.
23.01.2023
Be kitų išskirtinių savybių, traktoriams skirtos hibridinės padangos RIDEMAX IT 696 ir RIDEMAX IT 697 (M + S) yra universalios įvarioms dangoms ir pasižymi nedideliu poveikiu gruntui, todėl idealiai tinka eksploatuoti skirtingomis darbo ir oro sąlygomis.
18.01.2023
BKT yra nesustabdoma ne tik bet kokio reljefo vietovėje, bet ir dominuojant naujuose rinkos segmentuose! Neseniai vykusiose SIMA ir EIMA parodose pristatytas mūsų naujausias gaminys AGRIFORCE BK T71 - pirmasis visiškai naujos žemės ūkio technikai skirtos BKT guminių vikšrų serijos modelis.
12.01.2023
Artėja žiema! O tai reiškia, kad netrukus įsivyrausiančios oro sąlygos pareikalaus išskirtinio dėmesio saugumui. Svarbu žinoti, kad skirtingose pasaulio šalyse galioja skirtingi reikalavimai padangoms. Jūsų šaliai galiojančias rekomendacijas galima rasti kompetentingų institucijų tinklalapyje. Tačiau visos padangos, nesvarbu, kur Jūs jas įsigijote, turi atitikti saugumo normas.
20.12.2022
Tikrovėje ši praktika tik didina galimą riziką, nes naujausios karto padangoms ir šiaip yra būdingos išskirtinės savybės, kurios yra būtinos vykdyti konkrečias užduotis. Todėl įsisenėjęs įprotis balansuoti žemės ūkio paskirties technikos padangas  užpildant jas skysčiu tampa nebeaktualus.
01.12.2022
Bendrovė BKT plečia savo produktų asortimentą ir pradeda veikti naujame rinkos segmente. Nuo šiol BKT pasiūloje galima bus rasti guminius vikšrus AGRIFORCE BK T71, kurie atverčia naują puslapį BKT veiklos istorijoje.
21.11.2022
Šiais neramiais laikais, nuolat augant einamosioms išlaidoms ir gilėjant tiekimo grandinių problemoms, vis svarbiau yra mažinti išlaidas ir didinti darbo efektyvumą visur, kur tik įmanoma. Tas pat taikytina, be kita ko, tiek žemės ūkio, tiek statybų pramonės sektoriams, kuriuose padangoms tenka išskirtinė svarba.
16.11.2022
Darbas šlaituose yra tikras iššūkis saugumo požiūriu. Mašinų ir padangų pasirinkimą lemia polinkio kampas, eksploatavimo sąlygos, važiavimo greitis ir su vykdomais darbais susiję ypatumai. BKT dalijasi profesionaliais patarimais, kaip išsirinkti tinkamas padangas ir koks turi būti slėgis padangose.
09.11.2022
Dienos eina vis šaltyn, naktys - ilgyn, ir tai gali reikšti tik vieną - atėjo ruduo, o kartu ir laikas deramai pasirūpinti padangomis! Atėjus rudeniškiems orams būtina atlikti tinkamus kasdienės techninės priežiūros veiksmus ir taip užtikrinti betrikdį padangų darbą ir maksimaliai ilgą jų tarnavimo laiką. Todėl pristatome 10 mūsų geriausių patarimų, kaip paruošti padangas rudeniui.
07.11.2022

Išsirinkti žemės ūkio mašinoms tinkamas padangas gali būti tikrai nelengva užduotis. Technologijos nuolat tobulėja, todėl sekti visas naujienas ne visada spėjama. Tikėtina, kad jau esate girdėję apie VF indekso padangas ir jums kyla su tuo susijusių klausimų, o būtent:28.10.2022
OTR (bekelės) padangos naudojamos vienuose iš sudėtingiausių, konkrečiai, statybų ir kalnakasybos pramonės, sektoriuose. Atsižvelgus į naudojimo sąlygas, specialios paskirties OTR padangos yra vertinamos dėl tokių savybių, kai antai patikimas sukibimas, stabilumas ir ilgaamžiškumas.
06.10.2022
Išskirtinis tvarumas ir atsparumas šoninei smūginei apkrovai — šiomis savybėmis pasižymi įvairios paskirties BKT padangos su aramidinio pluošto brekeriu.
29.08.2022
Hibridinės kultūros, po derliaus nuėmimo likę pernelyg žemi augalų stiebai ir netinkama dirvos priežiūra gali tapti padangų pradūrimų ir įpjovimų priežastimi. Šiai problemai spręsti bendrovė BKT sukūrė derliaus nuėmimo ir plūginei technikai skirtus padangų modelius, kuriems gaminti naudojamas specialus gumos mišinys.
15.08.2022
Tinkamai parinktos padangos gali padėti operatoriams optimizuoti darbus tiek atvirame lauke, tiek tankiai išdėstytuose vynuogynų tarpueiliuose ar kalnų vaismedžių soduose.
1 2 Kitas