Partneriai

Mūsų partneriai

Bendrovė Bohnenkamp yra oficialus atstovas firmų
BKT

Padangų gamybos įmonė Balkrishna Industries Ltd. (BKT) yra įsikūrusi Indijoje. Įmonių grupė BKT siūlo gausų ir nuolat papildomą bekelės padangų, specialiai sukurtų žemės ūkio, pramoninei, žemės kasimo ir kalnakasybos, didesnio pravažumo ir sodo technikai, asortimentą.

Kenda Rubber Industrial Company yra Taivano padangų gamintoja. Bendrovė įsteigta 1962 metais. Gamybos įmonės veikia Taivane, žemyninėje Kinijoje, Vietname ir Indonezijoje. Bendrovė Kenda yra viena pirmaujančių automobilių, motociklų, keturračių, dviračių, neįgaliųjų vežimėlių, golfo automobilių ir vejų priežiūros technikos, priekabų, krautuvų ir žemės ūkio mašinų  padangų gamybos įmonių pasaulyje.

Bendrovė Deestone yra Tailando padangų gamintoja, įsikūrusi centrinėje Tailando dalyje. Bendrovės padangų gamykla yra didžiausia šalyje. Be to, bendrovė turi penkias gamyklas ir antrines įmones Samut Sakone ir Nakon Fanome. Bendrovė Deestone gamina padangas motociklams, krovininei technikai, dviračiams, žemės ūkio mašinoms, taip pat radialines ir kitas padangas.

Bendrovė tiekia padangas sandėlių ir pramoninei technikai, šakiniams ir frontaliniams krautuvams, kelių tiesimo, miškų ir žemės ūkio technikai.

Bendrovė Nexen Tire Corporation yra padangų gamintoja, kurios pagrindinės buveinės yra Pietų Korėjos Pietų Kiongsano provincijos Jangsano mieste ir Seule. Bendrovė įsteigta 1942 metais pavadinimu Heung-A Tire Company. Šis bendrovės pavadinimas atsispindi jos reklaminiame šūkyje „Next Century Tire“. Bendrovėje, kuri eksportuoja savo produkciją į 120 pasaulio šalių, dirba virš 2000 darbuotojų.

Italijos bendrovė FAD ASSALI veikia žemės ūkio ir pramoninės technikos rinkoje ir gamina priekaboms ir kitai technikai skirtas ašis, stebules ir pakabas.

Turkijos bendrovė JANTSA įsteigta 1977 metais ir yra viena didžiausių plieninių ratlankių, skirtų komercinei, pramoninei ir žemės ūkio technikai, gamintojų Europoje. Bendrovė savo asortimente siūlo 300 skirtingų dydžių ir virš 7000 skirtingų konstrukcijų padangų variantus. Bendrovė JANTSA tiekia savo produkciją žinomiausioms OEM (angl.  Original Equipment Manufacturer) įmonėms ir antrinei rinkai, o 80 proc. šios produkcijos eksportuojama į 85 pasaulio šalis.